16++.jpg
12.jpg
JPG.jpg
Vítejte na stránkách malé chovatelské stanice barevných yorkshire terriérů.Jsme z okresu Kolín a  členy německého klubu 1PRV .Najít u nás  můžete barvy Biewer,Biro, Choco,Choco without tan(bez pálení) , Dark Choco,Dark Choco without tan ,Black  a  Black withoun tan
 

 
  • Štěňátka od nás jsou odchováváni v rodinném domě v kruhu rodiny , kde jsou postupně socializována.Na našem  prvním místě je zdravé,krásné,spokojené štěně.
  • Spokojenost našich pejsků , která se přenáší do spokojenosti jejich nových majitelů je pro nás velmi důležitá  proto prosíme,aby si  štěně od nás pořídili opravdu seriozní zájemci. 
  • Biewer, Biro,Choco a Black Yorkshire Terrier je barevný jorkšírek ,společenské a inteligentní plemeno. Je vhodné i pro agility,ale i jako společník do bytu (nelíná) . Jedinci bez tanu (pálení ) jsou ve vyšší cenové relaci.
  • Všem majitelům jsme k dispozici nonstop v denních i pozdních hodinách, mohou si tak kdykoliv zavolat o radu.
  • Samozřejmostí je řádná kupní smlouva s uvedením ceny, Europas s očkováním, čip, pravidelné odčervování a preventivně ošetřeni proti parazitům.
  • Se štěnětem si odnesete výbavičku(pelíšek,hračku s vůní maminky a sourozenců a kamarádů , krmení do začátku na které je zvyklé )(po odstavu začínáme RC Starterem poté pokračujeme Josera Mini Junior plus konzervičky 100% maso nejlépe kachní ,krůtí a králičí . Nad rok pak krmíme granulemi Josera  Miniwell + denně 100 % konzervy mimo drůbežích. .Maminky a kojená miminka jsou krmeny Josera Family Plus  .S tímto krmivem jsme my i naši pejsci dlouhodobě spokojeni a my také ,když vidíme jak prospívají . V případě zájmu rádi poradíme.Volejte prosím spíše odpoledne a večer není problém do 23hod :)  (605   800 420)

    V lednu 2017 jsme změnili název Chs z důvodu sjednocení mých Chs (chováme ještě Africké Pygmy ježky  z Cane Od hradeb na název from the Walls (Od hradeb) .


     

RECENZE naší chs

Hello, I would like to write a review of this breeder, Mrs. Ivana Odhradeb(fb), is a breeder who takes great care of her dogs, which she chooses to breed, they are wonderful dogs, who are brought up with great love and in the comfort of home, are socialized, they are real sweethearts, I already have a breeder male and bitch (already castrated), they are angels, I have been choosing a kennel for a long time and I am happy that I have chosen this well, you can call the breeder, always give you a love and give valuable advice, thank you very much Ivanko for everything and for your treasures I have from you, Jana Neumannová, Holýšov :)
 
Dobrý den, chtěla bych touto cestou napsat recenzi na paní chovatelku Ivana Odhradeb, je to chovatelka, která se úžasně stará o sve pejsky, které vybírá do chovu, jsou to úžasní pejsanci, kteří jsou vychovavany velkou láskou a v pohodě domova, jsou socializovani, jsou to opravdová zlatíčka, už mám od paní chovatelky pejska a fenecku(již kastrovaná), jsou to andílci, dlouho jsem vybírala chovatelskou stanici a jsem šťastná, že jsem takto skvěle vybrala, paní chovatelce můžete volat, vždy Vám s láskou poradí a dá velmi cenné rady, děkuji moc Ivanko za vše a za Tvé poklady, které mám od Tebe, Jana Neumannová, Holýšov :)
Greetings to all who love yorkshires, as I did. I loved the brown color and long chose chs where I find such a puppy found.Nakonec chs from the Walls, breeder Ivana Lips. I found this in Ivanka.He grew up freely, in contact with all family members and in contact with others pejsky.Byl deleted, fully socialized, fearless and full of love, which included us right after arrival home.Today is successful at shows, beautiful .. ..free pet of the whole family
Zdravím všechny,kteří miluji jorky,tak jako já.Zamilovala jsem se do hnědé barvy a dlouho jsem vybírala chs kde takové štěňátko najdu.Nakonec jsem zvolila chs from the Walls.Chtěla jsem pejska na výstavu,perfektního bez vady a přesně takového jsem u Ivanky našla.Vyrůstal volně,ve styku se všemi členy rodiny a v kontaktu s ostatnimi pejsky.Byl vymazleny,plně socializovaný,nebojacný a plný lasky,kterou nás zahrnul hned po příjezdu domů.Dnes je uspěšny na výstavách,krasný....prostě mazlíček celé rodiny.Chs from the Walls proto doporučuji
Ivanko,moc ti děkuji za Zoe,je úžasná a ty skvělá chovatelka.
JPG.jpg
autor loga -dcera:Sára Nikolina Lipšová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one