16++.jpg
12.jpg
JPG.jpg
certifikát chs na web.jpg
Vítejte na stránkách malé registrované oficiální chovatelské stanice barevných yorkshire terriérů.Jsme z okresu Kolín ,byli jsme několik let členi IHR ,následně  také německého klubu 1PRV a od roku 2020 jsme  přešli zpátky do  klubu IHR e.V .Najít u nás  můžete barvy Biewer ,Choco,Choco without tan(bez pálení) , Dark Choco,Dark Choco without tan ,Dark sable ,Black  a  Black without tan
 

 
  • Štěňátka od nás jsou odchováváni v rodinném domě v kruhu rodiny , kde jsou postupně socializována.Na našem  prvním místě je zdravé,krásné,spokojené štěně.Vše se točí kolem nich ,vše jim podřizujeme -rádi.
  • Spokojenost našich pejsků , která se přenáší do spokojenosti jejich nových majitelů je pro nás velmi důležitá  proto prosíme,aby si  štěně od nás pořídili opravdu seriozní zájemci. 
  • Color Yorkshire Terrier je barevný jorkšírek ,společenské a inteligentní plemeno. Je vhodné i pro agility,ale i jako společník do bytu (nelíná) . Jedinci bez tanu (pálení ) jsou ve vyšší cenové relaci.
  • Všem majitelům našich odchovů  jsme k dispozici nonstop v denních i pozdních hodinách, mohou si tak kdykoliv napsat nebo  zavolat o radu.
  • Samozřejmostí je řádná kupní smlouva s uvedením ceny, Europas s očkováním, čip, pravidelné odčervování a preventivně ošetřeni proti parazitům.
  • Se štěnětem si odnesete výbavičku(pelíšek,hračku s vůní maminky a sourozenců a kamarádů , krmení do začátku na které je zvyklé )(po odstavu začínáme RC Starterem poté pokračujeme Royal Canin Mini Puppy  plus konzervičky 100% maso nejlépe kachní ,krůtí a králičí . Nad rok pak krmíme granulemi Josera  Miniwell nebo Royal Canin Mini Adult + denně 100 % konzervy mimo drůbežích. .Maminky a kojená miminka jsou krmeny Royal Canin starter   .S tímto krmivem jsme my i naši pejsci dlouhodobě spokojeni a my také ,když vidíme jak prospívají . V případě zájmu rádi poradíme.Volejte prosím spíše odpoledne a večer není problém do půlnoci :)  (605   800 420)

    V lednu 2017 jsme změnili název Chs z důvodu sjednocení mých Chs (chováme ještě Africké Pygmy ježky  z Cane Od hradeb na název from the Walls (Od hradeb) .
     

RECENZE naší chs

Hello, I would like to write a review of this breeder, Mrs. Ivana Odhradeb(fb), is a breeder who takes great care of her dogs, which she chooses to breed, they are wonderful dogs, who are brought up with great love and in the comfort of home, are socialized, they are real sweethearts, I already have a breeder male and bitch (already castrated), they are angels, I have been choosing a kennel for a long time and I am happy that I have chosen this well, you can call the breeder, always give you a love and give valuable advice, thank you very much Ivanko for everything and for your treasures I have from you, Jana Neumannová, Holýšov :)
 
Dobrý den, chtěla bych touto cestou napsat recenzi na paní chovatelku Ivana Odhradeb, je to chovatelka, která se úžasně stará o sve pejsky, které vybírá do chovu, jsou to úžasní pejsanci, kteří jsou vychovavany velkou láskou a v pohodě domova, jsou socializovani, jsou to opravdová zlatíčka, už mám od paní chovatelky pejska a fenecku(již kastrovaná), jsou to andílci, dlouho jsem vybírala chovatelskou stanici a jsem šťastná, že jsem takto skvěle vybrala, paní chovatelce můžete volat, vždy Vám s láskou poradí a dá velmi cenné rady, děkuji moc Ivanko za vše a za Tvé poklady, které mám od Tebe, Jana Neumannová, Holýšov :)
Greetings to all who love yorkshires, as I did. I loved the brown color and long chose chs where I find such a puppy found.Nakonec chs from the Walls, breeder Ivana Lips. I found this in Ivanka.He grew up freely, in contact with all family members and in contact with others pejsky.Byl deleted, fully socialized, fearless and full of love, which included us right after arrival home.Today is successful at shows, beautiful .. ..free pet of the whole family
Zdravím všechny,kteří miluji jorky,tak jako já.Zamilovala jsem se do hnědé barvy a dlouho jsem vybírala chs kde takové štěňátko najdu.Nakonec jsem zvolila chs from the Walls.Chtěla jsem pejska na výstavu,perfektního bez vady a přesně takového jsem u Ivanky našla.Vyrůstal volně,ve styku se všemi členy rodiny a v kontaktu s ostatnimi pejsky.Byl vymazleny,plně socializovaný,nebojacný a plný lasky,kterou nás zahrnul hned po příjezdu domů.Dnes je uspěšny na výstavách,krasný....prostě mazlíček celé rodiny.Chs from the Walls proto doporučuji
Ivanko,moc ti děkuji za Zoe,je úžasná a ty skvělá chovatelka.Simona Valášková Rakovník
Chovnou stanici from the Walls jsem objevila náhodou na fb a jsem tomu velice ráda. Díky tomu máme doma úžasného, zdravého pejska. Je skvělý jak povahově tak vzhledem, jsme rádi, ze jsme se rozhodli právě tak.Je vidět ,že chovatelka chová srdcem .Spokojenost na 100% po všech stránkách Zuzana Ćervená
 
Zdravím milovníky Jorkšírských terierů. I já našla náhodou na fb chs from the Walls a byla to láska na první pohled, kde jsem poprvé uviděla jorkšírka barvy Black. Netrvalo dlouho a malou Amy Black jsme si vezli domů. Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Ivance za krásné zdravé štěňátko, které nám přináší radost do života. Děkujeme a chs vřele doporučujeme, Alena Hálová, Praha.
Tim Burton from the Walls..... vše začalo objevením webových stránek této chovné stanice.... Je jednou z mála, ve které se rodí štěňátka,, čokolády,, s bílými znaky, MŮJ SEN... Sledovala jsem několik měsíců webové stránky a když se objevil datum vrhu T 10.4. okamžitě jsem zbystřila a čekala až se štěňátka narodí, protože toto datum je také datem mých narozenin.... To musí být znamení to bylo první co mne napadlo a když se narodila štěňátka, byla to láska na prví pohled čokoládový pejsek s bílými tlapkami, bradičkou, náprsenkou, vousky kolem čumáčku, šošolkou na hlavičce a i špičkou ocásku TIM BURTON!! Okamžitě jsem kontaktovala paní chovatelku Ivanku a zahrnula ji dotazy o tomto plemeni a napsala ji o mé lásce k Timovi. Od té doby jsem denně sledovala jeho růst a hltala každou nově vloženou fotografii a videjko s ním. S Ivankou jsme si často psaly a domluvily na nezávazné návštěvě, kde si nás s dcerkou TIM sám vybral... Nehnul se od nás ani na krok, byla to láska i z jeho strany na první pohled. I přes fin. náročnost si takového pejska porídit mi Ivanka vyšla vstříc a díky NÍ jsme si mohly s dcerkou TIMÍČKA odvézt! Neznám vymazlenější psí miminka. Kdykoli mohu Ivance napsat a poradit se jak pečovat, co je potřeba, když vystavujeme, jaké krmivo, jak stříhat, ohledně zoubků zkrátka cokoli potřebuji mohu se ozvat a Ivanka mi poradí jak jen nejlépe to umí a ví . Jsem šťastná, že díky ní máme skvělého,hodného, veselého, mazlivého, krásného, psího kamaráda. Moc děkuji Ivanko
JPG.jpg
autor loga -dcera:Sára Nikolina Lipšová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one