16++.jpg
12.jpg
JPG.jpg
certifikát chs na web.jpg
Vítejte na stránkách malé registrované oficiální chovatelské stanice barevných yorkshire terriérů.Jsme z okresu Kolín ,byli jsme několik let členi IHR ,následně  také německého klubu 1PRV a od roku 2020 jsme  přešli zpátky do  klubu IHR e.V .Najít u nás  můžete barvy Biewer ,Choco,Choco without tan(bez pálení) , Dark Choco,Dark Choco without tan ,Dark sable ,Black  a  Black without tan
 

 
  • Štěňátka od nás jsou odchováváni v rodinném domě v kruhu rodiny , kde jsou postupně socializována.Na našem  prvním místě je zdravé,krásné,spokojené štěně.Vše se točí kolem nich ,vše jim podřizujeme -rádi.
  • Spokojenost našich pejsků , která se přenáší do spokojenosti jejich nových majitelů je pro nás velmi důležitá  proto prosíme,aby si  štěně od nás pořídili opravdu seriozní zájemci. 
  • Color Yorkshire Terrier je barevný jorkšírek ,společenské a inteligentní plemeno. Je vhodné i pro agility,ale i jako společník do bytu (nelíná) . Jedinci bez tanu (pálení ) jsou ve vyšší cenové relaci.
  • Všem majitelům našich odchovů  jsme k dispozici nonstop v denních i pozdních hodinách, mohou si tak kdykoliv napsat nebo  zavolat o radu.
  • Samozřejmostí je řádná kupní smlouva s uvedením ceny, Europas s očkováním, čip, pravidelné odčervování a preventivně ošetřeni proti parazitům.
  • Se štěnětem si odnesete výbavičku(pelíšek,hračku s vůní maminky a sourozenců a kamarádů , krmení do začátku na které je zvyklé )(po odstavu začínáme RC Starterem poté pokračujeme Royal Canin Mini Puppy  plus konzervičky 100% maso nejlépe kachní ,krůtí a králičí . Nad rok pak krmíme granulemi Josera  Miniwell nebo Royal Canin Mini Adult + denně 100 % konzervy mimo drůbežích. .Maminky a kojená miminka jsou krmeny Royal Canin starter   .S tímto krmivem jsme my i naši pejsci dlouhodobě spokojeni a my také ,když vidíme jak prospívají . V případě zájmu rádi poradíme.Volejte prosím spíše odpoledne a večer není problém do půlnoci :)  (605   800 420)

    V lednu 2017 jsme změnili název Chs z důvodu sjednocení mých Chs (chováme ještě Africké Pygmy ježky  z Cane Od hradeb na název from the Walls (Od hradeb) .
     

Hradební feny v chovu

Damara Color Pet
BIRO
Biro Yorkshire Terrier
narozena 9.11.2014
schoko-weiss-gold

váha 2,5


 Damarka je zlatíčko, je to jemná milá  holčička s velmi laskavým srdíčkem  :D  úžasná kamarádka,máma,teta .
11025178_642078249229429_8883004835341724262_n.jpg
0+.jpg
3+.jpg
P1210180.jpg
Black Charm Zara EXLUSIVE LINE FOR JOY
BLACK without tan
Import Ukrajina
narozena/born 27.10.2017
váha  2,5kg
Zara je chytrá silná holka ,mazlivá,dominantní hlavně při hárání
0.jpg
4.jpg
24.jpg
6.jpg
Jamajka Luxury Diamond
DARK CHOCO without tan
narozena/born 6.10.2018
Jamajka je náš nejvíc hravý aportující pejsek ,od malička a pořád největší zábava rdousit gumovou slepici :D , skvělá pro hru
0++.jpg
3.jpg
1.jpg
10.jpg
Fabia Color Pet
biewer
narozena /born 7.10.2019
Domácím jménem Fanny ,Fannynka je moc milá holčička ,kolem roku si vyskakující na Jamajku  ,ale dá si říct .
1.jpg
1.jpg
1+.jpg
3.jpg
JPG.jpg
autor loga -dcera:Sára Nikolina Lipšová
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one